Albatrit Muqiqi ia tregon borën vajzës (Foto) - VIP - Kosova Sot
Albatrit Muqiqi ia tregon borėn vajzės (Foto)

Albatrit Muqiqi ia tregon borėn vajzės (Foto)

Albatrit Muqiqi ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram, i cili tregon se si ka kaluar vikendin në Brezovicë me familjen, transmeton Kosova Sot Online.

Ai ka postuar një fotografi me vajzën e tij të vogël në krah, e cila i bie që ta shohë borën për herë të parë. Në përhshkrimin e fotos ai ka thënë se ishte me familjen, por vetëm dikush i mungonte, dhe ai ishte babai i tij Nysret Muqiqi.

Image

 

(Kosova Sot)

21 orë e 8 minuta më parë
21/01/18
aaaaaaaa