Emina Cunmulaj do të bëhët nënë për të dytën herë! (Foto) - VIP - Kosova Sot
Emina Cunmulaj do të bëhët nënë për të dytën herë! (Foto)

Emina Cunmulaj do të bëhët nënë për të dytën herë! (Foto)

Modelja simpatike dhe sharmante Emina Cunmulaj, ka postuar në instagram disa fotografi me vajzën e saj, trasnmeton Kosova Sot Online.

Por, arsyeja pse ajo ka postuar këto fotografi është për të na lajmëruar se ajo do të bëhët nënë edhe njëherë.

Në bluzën e vajzës së saj saj shkruan: "Në pritje për tu bërë motra e madhe".

Ndërkohë, e dijmë që babai i fëmijës është bilioneri Sam Nazarian.

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

 

8 orë e 15 minuta më parë
24/10/18