Mbahuni, kjo selfie e Fjolla Morinës do t`iu lë pa gjumë (Foto) - VIP - Kosova Sot
Mbahuni, kjo selfie e Fjolla Morinës do t`iu lë pa gjumë (Foto)

Mbahuni, kjo selfie e Fjolla Morinës do t`iu lë pa gjumë (Foto)

Këngëtarja ekstravagante dhe problematike Fjolla Morina nuk ka të ndalur. Ajo ka ndarë me fansat e saj një fotografi mjaft eksplicite, transmeton Kosova Sot Online.

Fjolla njihet si një nga artistet që nuk i merr parasysh kritikat që nuk i konvenojnë, prandaj edhe me shumë guxim ka publikuar këtë selfie, ku gjoksi i saj pothuasje sa nuk del në shesh.

Edhe një herë ajo na dëshmon se nuk ia ndjen për të tjerët.

Image

(Kosova Sot)

14 orë e 28 minuta më parë
22/10/18