Ndarja me Patrisin? Tuna i thotë të gjitha vetëm me një postim (Foto) - VIP - Kosova Sot
Ndarja me Patrisin? Tuna i thotë të gjitha vetëm me një postim (Foto)

Ndarja me Patrisin? Tuna i thotë të gjitha vetëm me një postim (Foto)

Prej ditësh qarkullon lajmi se Tuna dhe Patris janë në një krizë bashkëshortore, pasi nuk janë parë më bashkë dhe nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjete sociale. Por me sa duket asgjë nuk ka qenë e vërtetë, pasi ata janë shumë të lumtur dhe kanë zgjedhur të reagojnë në një mënyrë mjaft të veçantë ndaj këtyre lajmeve. Nëse dje Patrisi publikoi foton e Tunës dhe Tianit me mbishkrimin ‘Lumturi’ sot ēshtë radha e Tunës. Ajo ka publikuar në ‘Snapchat’ Patrisin dhe Tianin, teksa luajnë në shtrat.

Image

 

(Kosova Sot)

22 orë e 47 minuta më parë
22/10/18