Marina Vjollca ndihet e bekuar, ja pse (Foto) - VIP - Kosova Sot
Marina Vjollca ndihet e bekuar, ja pse (Foto)

Marina Vjollca ndihet e bekuar, ja pse (Foto)

Bukuroshen Marinë nuk e suprizon vetëm bashkëshorti i saj.

Moderatorja këtë herë ka marrë një dhuratë mjaft speciale dhe të personalizuar nga një fans. Ai ka shkruar emrin e  saj me shkronja të mëdha në krah, dhe  duket gati për ta bërë tatuazh.

‘E bekuar’ shkruan në mbishkrimin e fotos Marina.  marina-1_1514318311-4961794.png

(Kosova Sot)

1 orë e 3 minuta më parë
19/01/18
aaaaaaaa