Elvana Gjata shfaqet në Hollywood krah këtij mashkulli (Foto) - VIP - Kosova Sot
Elvana Gjata shfaqet në Hollywood krah këtij mashkulli (Foto)

Elvana Gjata shfaqet në Hollywood krah këtij mashkulli (Foto)

Këngëtarja shqiptare prej kohësh është zhvendosur në Amerikë ku edhe po synon një famë dhe sukses ndërkombëtar.

Deri më tani Elvana Gjata ka lançuar dy këngë  dhe si duket është gati  për projektet e reja. 30 vjeçarja është shfaqur në këtë foto nga Hollywood ku duket të jetë në shoqërinë e një mashkulli i cili me siguri i përket botës së muzikës. Ndërkohë po vazhdon bashkëpunimet e saj me producentin e njohur Poo Bear.

auto_elvana1514317375-e1514317876286-401x226.jpg

(Kosova Sot)

12 orë e 29 minuta më parë
24/10/18