Redon Makashi: Do martohem së shpejti (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Redon Makashi: Do martohem sė shpejti (FOTO)

Redon Makashi: Do martohem sė shpejti (FOTO)

Këngëtari i dashur për publikun shqiptar Redon Makashi nuk është i martuar por është folur shumë për jetën e tij personale.

I ftuar në emisionin ‘Ditë e Re’ midis batuatve dhe humorit është shprehur se do të martohet së shpejti.

“Do martohemi shumë shpejt. Unaza që kam në gisht mund të kalojë në anën tjetër.”

Image

 

(Kosova Sot)

2 minuta më parë
21/01/18
aaaaaaaa