Afërdita Dreshaj publikon momentin e fejesës (Video) - VIP - Kosova Sot
Afėrdita Dreshaj publikon momentin e fejesės  (Video)

Afėrdita Dreshaj publikon momentin e fejesės (Video)

Këngëtarja dhe modelja, Afërdita Dreshaj është fejuar për të dyten herë.

Pas lidhjes së dështuar me këngëtarin Shpat Kasapi me të cilin edhe ishte e fejuar, së fundmi ajo i tha ‘’Po’’ propozimit për martesë nga I dashur i saj Jakub Kindl, shkruan gazeta Kosova Sot Online.

Jakub I propozoi në mënyrë romantike modeles duke I organizuar një mbrëmje të veçantë në një ambient të rrethuar me qirinj e lule.

Së fundmi, Afërdita ka vendosur që ta shpërndajë me fansat e saj këtë moment të veçantë.

(Kosova Sot)

 

💛💍🙏🏻

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

10 orë e 6 minuta më parë
23/01/18
aaaaaaaa