Elvana Gjata në Hollywood, kapet krah një mashkulli - VIP - Kosova Sot
Elvana Gjata nė Hollywood, kapet krah njė mashkulli

Elvana Gjata nė Hollywood, kapet krah njė mashkulli

Synimi i saj është fama dhe sukses ndërkombëtar.

Këngëtarja shqiptare prej kohësh është zhvendosur në Amerikë ku po realizon projektet e reja muzikore. 

Deri më tani Elvana Gjata ka lançuar dy këngë  dhe si duket është gati  për projektet e reja. 

30 vjeçarja është shfaqur në këtë foto nga Hollywood ku duket të jetë në shoqërinë e një mashkulli i cili me siguri i përket botës së muzikës. 

Ndërkohë po vazhdon bashkëpunimet e saj me producentin e njohur Poo Bear.

'Forever is over' ishte bashkëpunimi i tyre i parë që i bëri të njihen ndërkombëtarisht. 

(Kosova Sot)

20 orë e 45 minuta më parë
21/01/18
aaaaaaaa