Afrona pozon para Fadil Berishës gjysmë e zhveshur, do t’iu çmend me këto pamje (Foto) - VIP - Kosova Sot
Afrona pozon para Fadil Berishës gjysmë e zhveshur, do t’iu çmend me këto pamje (Foto)

Afrona pozon para Fadil Berishës gjysmë e zhveshur, do t’iu çmend me këto pamje (Foto)

Afrona është në qendër të vëmendjes dhe nuk po ndalet së promovuari bukurinë e saj. 
 

Bashkë me Bleron i cili po ia plotëson çdo dëshirë të saj, poi a kalojnë çastet më të mira në vendet më turistike.

Image

 

Aktualisht gjenden në New York dhe Afrona nuk po e lëshon mundësinë për një set fotografik nga fotografi i famshëm, Fadil Berisha.

Image

 

Ajo ka publikuar disa fotografi me të cilat po e paralajmëron punën që po e bën së bashku me fotografin.

(Kosova Sot)

6 orë e 45 minuta më parë
21/10/18