Nuk pritej, Rita Ora shfaqet ashtu siç e ka bërë nëna (Foto) - VIP - Kosova Sot
Nuk pritej, Rita Ora shfaqet ashtu siç e ka bërë nëna (Foto)

Nuk pritej, Rita Ora shfaqet ashtu siç e ka bërë nëna (Foto)

Rita Ora është shumë aktive në rrjetet sociale e sidomos në “InstaStory” ku poston shumë fotografi të saja dhe aktiviteteve.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi ku shfaqet shumë provokuese teksa e shohim plotësisht të zhveshur vetëm me brekë.

Image result for rita ora nudo

“Duke hyrë në 2018 si.. po e publikova një fotografi të prapanicës sime” ka shkruar Rita.

Ndryshe, viti 2017 ishte me plotë kuptimin e fjalës vit shumë i suksesshëm për Ritën. 

(Kosova Sot)

13 orë e 27 minuta më parë
19/10/18