Dy aktorët e famshëm në një udhëtim për të shpëtuar martesën e tyre - VIP - Kosova Sot
Dy aktorët e famshëm në një udhëtim për të shpëtuar martesën e tyre

Dy aktorët e famshëm në një udhëtim për të shpëtuar martesën e tyre

Dy aktorët Jennifer Aniston dhe Justin Theroux mendohet se kanë ndërrmarrë një udhëtim drejt Meksikës, për të shpëtuar martesën e tyre dy vjeçare. Edhe pse ata duhej të ishin bashkë duke shijuar pushimet Jennifer dhe Justin shumë rrallë janë parë nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Burime shumë të afërta të çiftit thanë për “Radar Online” se marrdhënia e tyre ka arritur në një pikë që asgjë nuk mundet t’i kthejë përsëri bashkë. Ata të dy asnjëherë nuk kanë patur kohë për të ndenjur pranë njëri-tjetrit duke qenë se Jennifer jetonte në Los Angeles dhe Justin në New York. Sipas disa burimeve të tjera ata do të përballen me një divorc prej 225 milion dollarësh.

(Kosova Sot)

22 orë e 0 minuta më parë
20/10/18