Gjithë ky stil (Foto) - VIP - Kosova Sot
Gjithë ky stil (Foto)

Gjithë ky stil (Foto)

Beyonce me stil të shkurtë e të ri të flokëve. Ata janë dy nga personat më të pasur dhe më të famshëm në industrinë e muzikës. Por, këngëtarja Beyonce, 36 vjeçe, nuk ka fare frikë ta tregojë lojën e saj me modën derisa kishte shpërndarë disa fotografi inspiruar nga stili retro duke u shfaqur me disa foto me stilin e ri të flokut, foto këto që i ka postuar në uebsajtin e saj. Këngëtarja e hitit "Crazy In Love" kishte vlerë- suar ndihmën e bashkëshortit të saj Jay Z, 48 vjeç, për t'i bërë disa foto derisa po pozonte në një barkë e po ashtu edhe në aeroportin në Majami. Floku i saj i shkurtë kaçurrel ishte ylli i shfaqjes derisa ajo kishte pozuar në një seri veshjesh për uebsajtin e saj. E fotografuar sipër barkës, derisa shihej perëndimi i diellit dhe qielli piktoresk, Beyonce kishte veshur një fustan transparent me pika delikate derisa mbathur kishte një palë taka të zeza.  The couple that snaps together: The Crazy In Love songstress enlisted the help of her doting husband Jay Z, 48, to snap a few photos of her posing on a boat and also in an airport in MiamiWow! Perched atop a boat with a picturesque skyline and sunset, Beyonce modeled a see-through nude dress covered with delicate black polka dots and black appliques running down the frontGorgeous: She donned a pair of thick white-framed sunglasses and large hoop earrings, with a swipe of plum-colored lipstick across her lipsStrike a pose: The mother-of-three showed off her long dancer's legs as she slipped on a pair of shiny black heelsStrike a pose: The mother-of-three showed off her long dancer's legs as she slipped on a pair of shiny black heelsLooking good: Beyonce sported retro-inspired white sunglassesWorld class: Beyonce turned the airport runway into her own personal catwalk in another series of photographsChic: Beyonce stood in the middle of the airport carrying an over-sized brown Gucci purse with signature red and green racing stripes down the middleLovely: She swiped a burnt orange shade across her lips and wore a large pair of brown sunglasses with a tortoise shell frame along the top

(Kosova Sot)

21 orë e 15 minuta më parë
22/10/18