Nuk do t’i njihni Anxhelina-n dhe milionerin, Oni Hysenbelliu në këtë foto para shumë viteve (Foto) - VIP - Kosova Sot
Nuk do t’i njihni Anxhelina-n dhe milionerin, Oni Hysenbelliu në këtë foto para shumë viteve (Foto)

Nuk do t’i njihni Anxhelina-n dhe milionerin, Oni Hysenbelliu në këtë foto para shumë viteve (Foto)

Vitet kalojnë dhe personat rriten dhe ndryshojnë por kur kthehesh pas në kohë dhe hap arkivat e fotove do kuptosh ndryshimin e vërtetë. Kjo ndodh me të gjithë por këtë herë duke kërkuar në “Google” do të shohësh shumë foto të vjetra të VIP-ve shqiptare por edhe atyre me famë botërore.

Në foton më poshtë do shihni një prej ish-çifteve më të përfolur të showbiz-it në kohën kur ishin bashkë, Anxhelina Hadërgjonaj dhe Fatmir Hysenbelliun. Por tashmë vitet kanë bërë që t’i shohim ndryshe dhe të prezantohen ndryshe nëpërmjet rrjeteve sociale. Edhe pse tashmë të ndarë dyshen e bashkojnë fotot e shumta në internet por tek fotoja më poshtë me siguri nuk do i njihni lehtë edhe pse shumë simpatikë.114935.jpg

(Kosova Sot)

17 orë e 20 minuta më parë
19/10/18