Modelja Elsa Hosk me video provokuese (Foto/Video) - VIP - Kosova Sot
Modelja Elsa Hosk me video provokuese  (Foto/Video)

Modelja Elsa Hosk me video provokuese (Foto/Video)

Modelja e “Victoria’s Secret” është incizuar duke ushtruar, derisa veshja e saj më shumë vinte në pah, sesa që mbulonte.

Derisa, sikur që duket, ushtron vetëm sa për sy e faqe, qëllimi i vërtetë i modeles Elsa Hosk, gjatë bërjes së videos, duket se ishte reklamimi i aseteve të saj trupore. Kjo bionde e bukur, me kaçurrelat e saj marramendëse, që mund të shihen vetëm te një suedeze, i lë pa mend të gjithë ata që e shikojnë. Që nga viti 2011 ajo është duke bashkëpunuar me “Victoria’s Secret”, gjë që vetëm dëshmon për kualitetet e saj me të vërtetë të... mëdha. Ajo merret me modelim që nga mosha 14 vjeçare, duke u paraqitur në kampanjat reklamuese të kompanive të njohura, si Dior, Dolce & Gabbana, H&M dhe Guess.

Cheeky: She was filmed down lifts with a set of kettlebells in a very scanty outfitFitness star: Showing off her fit figure - and her very peachy behind - Elsa was dressed in little more than a lace bodysuitVery cheeky indeed: Elsa dusts herself down with weightlifting chalk as part of the videoProvocative: The video runs through Elsa's lifting regime with maximum glamour

(Kosova Sot)

11 orë e 26 minuta më parë
21/10/18