Ky është vëllai i kantautorit Alban Skënderaj (Foto) - VIP - Kosova Sot
Ky është vëllai i kantautorit Alban Skënderaj (Foto)

Ky është vëllai i kantautorit Alban Skënderaj (Foto)

Miriam Cani  dhe kantautorit Alban Skënderaj  janë ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar, me një marrëdhënie të konsoliduar mes tyre dhe me një karrierë të pasur.

Duket se me rastin e festave të fundvitit familja e madhe e Skënderajve është bashkuar, ose të paktën këtë të bën të mendosh një fotografi e publikuar nga Miriam Cani ku shihet duke pozuar me vëllain e Albanit, Taulantin.

Albani është shumë i lidhur me vëllain e tij, këtë na e ka dëshmuar edhe në momentet e vështira që kaloi familja para dy vitesh kur Taulanti pësoi aksidenti , por ia doli të triumfonte për jetën.

(Kosova Sot)

19 orë e 26 minuta më parë
24/10/18