Bleona Qerreti shton listën e kontakteve me Vip-at ndërkombëtar, shikoni se kë ka takuar së fundmi...(Foto) - VIP - Kosova Sot
Bleona Qerreti shton listën e kontakteve me Vip-at ndërkombëtar, shikoni se kë ka takuar së fundmi...(Foto)

Bleona Qerreti shton listën e kontakteve me Vip-at ndërkombëtar, shikoni se kë ka takuar së fundmi...(Foto)

Edhe pse e ka treguar publikisht me kurajo ajo tashmë ka vite që po mundohet të plotësoj vizionin e saj duke u renditur si një nga emrat më të përfolur në botë.

Bleona Qerreti që nga zhvendosja në Amerikë është takuar me shumë fytyra të njohura, duke filluar nga Donald Trump që është president i SHBA-ve, e deri tek aktorë të njohur, me të cilët përflitet të ketë pasur edhe afera seksi.

Por, ky fakt nuk nënkupton se Bleona ka ndaluari së treguari që është e famshme.

Bleona së fundmi në profilin e saj në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se është takuar me Eva Cavallin, "Miss Universe" dhe gruaja e dizajnerit të me famë botërore, Roberto Cavalli.

Nëse ky është një takim i rastit apo mikeshat kanë ndonjë plan ne këtë nuk e dimë por le t’ja lëmë kohës që të na i zbulojë të vërtetat.awefu90_q23.png

(Kosova Sot)

4 orë e 43 minuta më parë
19/10/18