Rita Ora dhe i dashuri i saj dalin për skijim (Foto) - VIP - Kosova Sot
Rita Ora dhe i dashuri i saj dalin për skijim (Foto)

Rita Ora dhe i dashuri i saj dalin për skijim (Foto)

Rita Ora dhe i dashuri i saj,Andrew Watt kanë vendosur të marin pak pushim nga angazhimet e tyre të përditëshme dhe të shkojnë për skijim.

Duket se ky është sporti i preferuar për ta kurse në disa fotografi të publikuar ata ngjanin shumë të përgaditur.

Rita 27-vjeçare mbante një kostum bardhezi dhe kishte një kapelë ndërsa kishte të vendosur syze për skijim. 

Kurse cifti kanë kohë që janë në lidhje por është bërë publike ditëve të fundit.

Image

 

(Kosova Sot)

22 orë e 41 minuta më parë
22/10/18