Ja si dukeshin VIP-at shqiptarë kur ishin fëmijë! (Foto) - VIP - Kosova Sot
Ja si dukeshin VIP-at shqiptarë kur ishin fëmijë! (Foto)

Ja si dukeshin VIP-at shqiptarë kur ishin fëmijë! (Foto)

VITET KUR ISHIN TË "PAFAJSHËM"

Pa dyshim se VIP-at shqiptarë janë ndër personazhet më të komentuara dhe më të përfolura thuajse për çdo gjë, duke filluar që tek jeta e tyre personale, famën e tyre, skandalet që ata shkaktojnë e deri tek projektet e tyre televizive. Për këtë edicion festiv, do t`ua prezantojmë pak më ndryshe. Pikërisht në ato vite kur ishin të "pafajshëm". Në fotot më poshtë do të shikoni se si dukeshin si fëmijë Alketa Vejsiu, Ardit Gjebrea, Luana Vjollca, Ermal Mamaqi, Arbana Osmani, Enca Haxhia, Samanta Karavello, dhe Bleona Qerreti.

LUANA VJOLLCA

Image

ARDIT GJEBREA

Image

ERMAL MAMAQI

Image

ALKETA VEJSIU

Image

BLEONA QERETI

Image

 

ENCA

Image

 

SAMANTA KARAVELLO

Image

ARBANA OSMANI

Image

 

(Kosova Sot)

 

20 orë e 10 minuta më parë
24/10/18