Bebe Rexha njeh të huajt me gatimin që indentifikon shqiptarët - VIP - Kosova Sot
Bebe Rexha njeh të huajt me gatimin që indentifikon shqiptarët

Bebe Rexha njeh të huajt me gatimin që indentifikon shqiptarët

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha ka treguar përpara të gjithëve “problemin më të madh të dietës shqiptare.” Në një video të postuar në ‘InstaStory’ Bebe ka treguar gatimin që identifikon shqiptarët në të gjithë botën, byrekun. Byrekët janë përgatitur nga duart e mamasë së këngëtares dhe Bebe mesa duket e shijon shumë këtë gatim tradicional. “Pite me lakra dhe spinaq, janë shumë të shijshëm. Është si pica shqiptare” shprehet ajo.

Image

 

(Kosova Sot)

6 orë e 54 minuta më parë
21/10/18