“I vë flakën Vitit të Ri”, Adelina Ismaili pozon topless (FOTO) - VIP - Kosova Sot
“I vë flakën Vitit të Ri”, Adelina Ismaili pozon topless (FOTO)

“I vë flakën Vitit të Ri”, Adelina Ismaili pozon topless (FOTO)

Adelina Ismaili ka ditur gjithmonë sesi të ketë vëmendjen e të gjithëve, edhe përmes fotove dhe veshjeve ekstravagante, por asnjëherë të ekszagjeruara.

Këtë fillim vitit ajo ka zgjedhur që foton e parë që do të publikojë të jetë e nxehtë por pa treguar shumë detaje të trupit të saj.

Image

(Kosova Sot)

4 orë e 17 minuta më parë
20/10/18