Zanfina flet për Uliksin (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Zanfina flet pėr Uliksin (FOTO)

Zanfina flet pėr Uliksin (FOTO)

Viti i Ri mbërëmë është festuar nga gjithë njerëzit në botë.

E festë padyshim ka pasur edhe në familjen e këngëtares Adelina Ismaili e cila ndërrimin e motmoteve e ka pritur bashkë me motrat e saj, Zanfinën dhe Emën.
Ka qenë Zanfina ajo e cila në Instastory ka hedhur një fotografi bashkë me nipin e saj, Uliksin, i cili këtë vit festoi për herë të parë.
“Bebi më i bukur në botë” është shkrimi që Zanfina ia la fotos në Instastory.

Image

(Kosova Sot)

9 orë e 11 minuta më parë
17/01/18
aaaaaaaa