Ja si festuan Tuna e Patrisi (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Ja si festuan Tuna e Patrisi (FOTO)

Ja si festuan Tuna e Patrisi (FOTO)

Festë pati edhe për çiftin e famshëm këngëtaren Altuna Sejdi-Tuna dhe bashkëshortin e saj Patris Berisha.

Tuna e Patrisi këtë festë e pritën në Amerikë në një ambient shumë të ngrohtë festiv. 

Ishte Tuna ajo e cila në llogarinë e saj në Snapchat ka publikaur disa imazhe nga festa që mbretëroi në shtëpinë ku po qëndrojnë. 
Tuna e Patrisi shihen të lumtur së bashku me njëri-tjetrin dhe djalin e tyre Tianin.

Image

 

(Kosova Sot)

50 minuta më parë
20/10/18