Alketa uron festat me këtë foto të ëmbël (Foto) - VIP - Kosova Sot
Alketa uron festat me kėtė foto tė ėmbėl (Foto)

Alketa uron festat me kėtė foto tė ėmbėl (Foto)

Këtë vit  Alketa Vjesiu e ka festuar ndërrimin e viteve në Miami në SHBA.

Prej andej moderatorja nuk i ka kursyer aspak fotot joshëse dhe me një të tillë iu ka uruar edhe të gjithë shqiptarëve Vitin e Ri.

“Një nga fjalët më të bukura të gjuhës shqipe: GËZUAR!”-ka shkruar Alketa  ndërkohë që në foto duket me dekolte më të hapur se herët e tjera. 71309-640-0-5a4a32275a8fa.jpg71308-640-0-5a4a32275a679.jpg

(Kosova Sot)

9 orë e 12 minuta më parë
24/01/18