Dafina Zeqiri shtrohet në spital, ja arsyeja (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Dafina Zeqiri shtrohet nė spital, ja arsyeja (FOTO)

Dafina Zeqiri shtrohet nė spital, ja arsyeja (FOTO)

Viti 2018-të nuk ka nisur aspak mirë për këngëtaren Dafina Zeqiri.

Me të ardhur në Kosovë për koncertet e fundvitit, këngëtarja nuk ia ka kaluar edhe aq mirë.

Mbrëmë siç duket ajo është helmuar dhe i është drejtuar spitalit për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ajo ka publikuar video e fotografi nga shtrati i spitalit, gjatë kohës sa po merrte serumin.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

13 orë e 47 minuta më parë
19/01/18
aaaaaaaa