Argjentina shkëlqen për festën e Vitit të Ri (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Argjentina shkėlqen pėr festėn e Vitit tė Ri (FOTO)

Argjentina shkėlqen pėr festėn e Vitit tė Ri (FOTO)

Argjentina Ramosaj është ndër këngëtaret më të dashura dhe më simpatike të skenës sonë muzikore.

Ajo është e martuar dhe ka një djalë, duke qenë kështu një familje shumë e bukur.

Argjentina është aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshme.

E më e bukur se asnjëherë më parë, ajo është shfaqur edhe në fotografit e Viti të Ri.

E veshur me një fustan të kuq dhe me flokët kaqurrela ajo po shkëlqen…

Image
Image

 

(Kosova Sot)

3 orë e 9 minuta më parë
16/01/18
aaaaaaaa