Manjola Nallbani, jo vetëm një super këngëtare, por edhe një ikonë seksi (Foto) - VIP - Kosova Sot
Manjola Nallbani, jo vetėm njė super kėngėtare, por edhe njė ikonė seksi (Foto)

Manjola Nallbani, jo vetėm njė super kėngėtare, por edhe njė ikonė seksi (Foto)

Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbaniu, ishte pjesë e Festivalit të sivjetshëm në RTSH me një këngë të Elgid Dodës.

26176290_1541601179211182_1653508705_n

Është gjithmonë një kënaqësi të dëgjosh Manjolën, me zërin e saj të mrekullueshëm, por edhe ta shohësh, sepse me të vërtetë është një nga femrat më të bukura dhe më seksi të skenës tonë.

(Kosova Sot)

18 orë e 25 minuta më parë
18/01/18
aaaaaaaa