COACHELLA 2018/ Dalin emrat, këngëtarët më të famshëm do të performojnë në festival - VIP - Kosova Sot
COACHELLA 2018/ Dalin emrat, kėngėtarėt mė tė famshėm do tė performojnė nė festival

COACHELLA 2018/ Dalin emrat, kėngėtarėt mė tė famshėm do tė performojnė nė festival

Nëse keni në planë të dilni jashtë shtetit këtë vit iu sugjerojmë të vizitoni festivalin e përvitshëm “Coachella” . Ky festival zhvillohet në Indio, Kaliforni në datat 13-15 dhe 20-22 Prill. Për të gjithë ju që adhuroni muzikën, artin dhe ushqimin e mirë, ky festival është i duhuri. Të ftuarit e këtij viti do të jenë këngëtarët më të njohur të muzikës botërore midis tyre Beyonce, The Weeknd dhe Eminem.

(Kosova Sot)

17 orë e 46 minuta më parë
23/01/18
aaaaaaaa