Lori Hoxha e nisi kështu vitin 2018 (Foto) - VIP - Kosova Sot
Lori Hoxha e nisi kështu vitin 2018 (Foto)

Lori Hoxha e nisi kështu vitin 2018 (Foto)

Lori Hoxha është ndër femrat më të pëlqyera të showbiz-it shqiptar. Kjo pasi ndjek trendet më të fundit dhe është ndër blogeret më të ndjekura në vend. Së fundmi Lori ka publikuar një foto ku shihet mjaft ndryshe nga stili që jemi mësuar ta shohim por duhet thënë se edhe ky stil, i shkon më së miri.

“Duke nisur vitin me nje buzëqeshje te madhe dhe ‘churros”, shkruan Lori, ku na lë të kuptojmë se mund të jetë me pushime në Spanjë, vendi ku njihet për ‘churros’ por ende nuk dihet se ku ndodhet blogerja e njohur.

 

starting the year off with a huge smile (and churros)

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

(Kosova Sot)

2 orë e 43 minuta më parë
21/10/18