Gjiko feston ditëlindjen, shihni urimin emocionues të Elita Rudit (Foto) - VIP - Kosova Sot
Gjiko feston ditëlindjen, shihni urimin emocionues të Elita Rudit (Foto)

Gjiko feston ditëlindjen, shihni urimin emocionues të Elita Rudit (Foto)

Gjiko tashmë është një ndër reperët më të dashur në vend, edhe pse në fillim jo të gjithë e përqafuan muzikën e tij, kjo pasi ishte i ri. Por duhet thënë se tani Gjiko është edhe ndër artistët më të kërkuar dhe paguar të momentit. Në median online ai është përfolur edhe për lidhjen e tij me moderatoren e dashur per publikun, Elita Rudin. Sot për dyshen është një ditë e veçantë pasi është ditëlindja e reperit dhe Elita ka dashur t’i shprehë disa fjalë mjaft të bukura nëpërmjet disa fotove dhe mbishkrimet mbi to.

“Për mashkullin, i cili ka qenë mbështetësi im me i madh, shpritin tim binjak dhe dashurinë e jetës sime. Gëzuar ditëlindjen!”, mbishkruan Elita krahas fotos së postuar, të cilat mund t’i shihni më poshtë.

 

To my Mr.Right HAPPY BIRTHDAY🎈

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

 

To my partner in crime❤ #happybirthday

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

(Kosova Sot)

10 orë e 33 minuta më parë
24/10/18