Pushimeve po i vjen fundi dhe Armina Mevlani ju përshëndet me një foto sensuale nga shtrati...(Foto) - VIP - Kosova Sot
Pushimeve po i vjen fundi dhe Armina Mevlani ju përshëndet me një foto sensuale nga shtrati...(Foto)

Pushimeve po i vjen fundi dhe Armina Mevlani ju përshëndet me një foto sensuale nga shtrati...(Foto)

Ashtu si e lajmëroi publikisht Armina Mevlani e ka kaluar festën e fundvitit në New York në shoqërinë e partnerit të saj Shkëlzen Berisha.

Mes luksit dhe rehatisë Armina mesa duket është dashuruar me vizitën në Amerikë.

Së fundmi blogerja, ka postuar një foto në Instagram duke i përshëndetur fansat me një pozë tepër sensuale.

Sipas shkrimit të Arminës mbi foto thuhet: “Më mungon që tani kjo pamje”, dhe pikërisht kjo frazë tregon se pushimeve për blogeren u ka ardhur fundi dhe ajo do të kthehet në Shqipëri.

Epo mirë se të vish Armina, shpresojmë të jesh kënaqur...aer9_gf8923.PNG

(Kosova Sot)

6 orë e 1 minuta më parë
19/10/18