Leonora Jakupi në shoping të brendeve të shtrenjta (Foto) - VIP - Kosova Sot
Leonora Jakupi nė shoping tė brendeve tė shtrenjta (Foto)

Leonora Jakupi nė shoping tė brendeve tė shtrenjta (Foto)

Këngëtarja elegante Leonora Jakupi duket që ende nuk ka mbaruar me shopingun e fundvitit, transmeton Kosova Sot Online.

Ajo ka postuar në Insta Story pamje të firmës së njohur Gucci, e cila siç lë të kuptojë është duke u futur në dyçan për të bërë pazar me siguri.

Përndryshe, Leonora njihet për veshjet e saja elegante dhe të zgjedhura me përpikshmëri.

Image

 

(Kosova Sot)

13 orë e 10 minuta më parë
22/01/18
aaaaaaaa