Dreka e këmbëgjatës - VIP - Kosova Sot
Dreka e këmbëgjatës

Dreka e këmbëgjatës

Hailey Baldwin feston ballinën e parë për 2018-ën. Hailey Baldwin ka dhuruar një palë këmbë të bukura të saj derisa kishte dalë për drekë te restoranti në Hollivudin Perëndimor "Zinqué". Bukuroshja 21 vjeçe dhe modelja e "IMG Model", që mbështetet te stilisti Maeve Reilly, kishte veshur një bluzë të bardhë "Balenciaga", të cilën e kishte futur nën një fustan të shkurtë xhinsesh dhe kishte mbathur një palë atlete. Modelja me flokun pink më vonë kishte postuar një 'selfie' teksa po qëndronte përballë pasqyrës. Hailey po festonte ballinën e saj të parë për vitin 2018, atë për edicionin e muajit gusht te revista "Marie Claire Italia". Baldwin - që ka 12.6 milionë ndjekës, foton e kishte përcjellë me mbishkrimin në "Instagram": 'Mënyra më e mire për ta nisur Vitin e Ri'. 

Image result for hailey baldwin zinque 2018

(Kosova Sot)

5 orë e 13 minuta më parë
20/10/18