Në takim me të dashurin (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Nė takim me tė dashurin (FOTO)

Nė takim me tė dashurin (FOTO)

Jennifer Lopez shkëlqen në Hollivud, megjithëse e veshur në mënyrë modeste

Ajo ishte piktura e elegancës në një fustan derisa më herët kishte pushtuar tepihun e kuq këtë javë. Por, Jennifer Lopez kishte zëvendësuar dukjen e saj për një veshje modeste me stil në një darkë në Los Anxhelos me të dashurin e saj Alex Rodriguez. Bukuroshja nga Porto- Riko kishte veshur një veshje me jakë të thellë me ngjyrë të hirtë dhe tuta të ngjashme, që ia kishin theksuar fort të pasmet e saj. Dukjen e kishte kompletuar me një palë atlete të bardha dhe një palë syze. Një bishtalec i shprishur kishte tërhequr vëmendjen e saj te vathët e mëdhenj. Bukuroshja nga Bronksi kishte bërë që të gjithë ta shikojnë kur doli nga vetura për të darkuar te "Craig's Restaurant". 

Image

 

(Kosova Sot)

9 orë e 10 minuta më parë
18/02/18