Futbollisti i njohur, shpreh dashurinë për aktoren e njohur turke (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Futbollisti i njohur, shpreh dashurinë për aktoren e njohur turke (FOTO)

Futbollisti i njohur, shpreh dashurinë për aktoren e njohur turke (FOTO)

Mesut Ozil, futbollisti i njohur i kombëtares së Gjermanisë dhe lojtar i Arsenalit, prej kohësh është bërë pjesë e mediave për lidhjen me aktoren e njohur dhe të talentuar turke Amine Gulse.

Një dedikim shumë i bukur për të dashurën e zemrës i është bashkangjitur fotos së që ka publikuar futbollisti. “Arsyeja e lumturisë je ti” – ka shkruar ai. Të njëjtën foto ka hedhur edhe Amine me të njëjtin dedikim. Dashuria mes të rinjve duket se vetëm po rritet çdo ditë.

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

22 orë e 37 minuta më parë
20/08/18