'MIRË JAM' - VIP - Kosova Sot

'MIRĖ JAM'

Lana Del Rey qetëson adhuruesit, pasi dikush kishte bërë plane për ta kidnapuar Lana Del Rey ua ka bërë me dije adhuruesve të saj përmes 'Twitter'-it se është shumë mirë, pasi policia ka arrestuar një person 43 vjeç për të cilin mendohet se kishte nj plan për ta kidnapuar atë. Këngëtarja 32 vjeçe kishte shkruar: 'Hej, njerëz. Unë po kaloj mirë, ju faleminderit për porositë. Dhe nesër do të jam te Hotlanta ku mund të takohemi dhe shihmi me secilin'. Sulmuesi i mundshëm i Lana-s ishte arrestuar në Orlando, Floridë, momente para se këngëtarja e "Summertime Sadness" kishte dalë në skenë te "Amway Center". Lana aktualisht është në turneun e saj në Los Anxhelos, të quajtur "The Moon". Ndërkohë, mashkulli 43 vjeç, Michael Hunt, ishte paraqitur para gjykatës. Hunt është akuzuar për tentim kidnapimi. 

(Kosova Sot)

55 minuta më parë
25/02/18