Armina qan me pikë të lotit, mbyllur në shtëpi, ja çfarë i ka ndodhur - VIP - Kosova Sot
Armina qan me pikë të lotit, mbyllur në shtëpi, ja çfarë i ka ndodhur

Armina qan me pikë të lotit, mbyllur në shtëpi, ja çfarë i ka ndodhur

Blogerja Armina Mevlani duket se nuk i ka shpëtuar virozës së stinës që po qarkullon.

Ajo ka postuar një fotografi në “Instastorie” ku duket shtrirë në shtrat dhe shkruan: “Sëmurë, në shtëpi” dhe një emoji që qan.

 

Image

(Kosova Sot)

 

 

5 orë e 12 minuta më parë
12/11/18