Majk poston foton e vajzës seksi: Dua të dashurohem pasha jetën! - VIP - Kosova Sot
Majk poston foton e vajzës seksi: Dua të dashurohem pasha jetën!

Majk poston foton e vajzës seksi: Dua të dashurohem pasha jetën!

Nuk është vetëm një këngëtar i komentuar për këngët e bukura, por kohët e fundit është përfolur shumë për lidhjet e tij të dashurisë.

Pas ndarjes përfundimisht nga Majlinda, nëna e djalit të tij, ai u pa në shoqëri me vajzën e politikanit kosovar, Melita Nushi.

Ndërsa tani ai sërish ka tërhequr vëmendjen e mediave rozë por edhe fansave, pas “deklaratës së dashurisë” drejtuar Micah Gianneli, modele dhe fashion bloggere australiane.

“Dua të dashurohem pasha jetën”, shkruan Majk me humor.

Image

 

(Kosova Sot)

9 orë e 14 minuta më parë
24/09/18