Xhesika Ndoja të çmend me pamje prek…(Foto) - VIP - Kosova Sot
Xhesika Ndoja të çmend me pamje prek…(Foto)

Xhesika Ndoja të çmend me pamje prek…(Foto)

Ajo nuk heziton asnjëherë të na provokojë me pozat e saj, shkruan Kosova Sot Online.

Dhe të gjithë mu të bindemi për këtë nëse i shikojmë fotot e saj të publikuara në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për këngëtaren nga Shqipëria, Xhesika Ndoja. Në foton e fundit të publikuar ajo thekson  linjat  perfekte të trupit.

 

 

#dress @juli_horjeti_seeyou #makeup @beautybyeni #photography @fjoralbamaliqi_photographer ????

A post shared by Xhesika Ndoja (@xhesikandoja_official) on

(Kosova Sot)

10 orë e 55 minuta më parë
22/09/18