- Astro - Kosova Sot
Peshorja, shenja e ditës

Peshorja, shenja e ditës

Me Hënën afër sot jeni të pamposhtur. Po përballesh me një periudhë shumë delikate dhe të rëndësishme përsa i përket familjes, por arrin tia dalësh me lehtësinë që të japin Dielli, Mërkuri dhe Afërdita.

Çdo ndryshim sot mund të jetë avantazh për ty. Yjet të ftojnë të konkretizosh idetë e tua në fushën e punës dhe të jetosh dashurinë me pasion.

(Kosova Sot)

3 orë e 40 minuta më parë
22/02/19