Auto&Tech - Kosova Sot

Me 6 kamera dhe ekran të veçantë, dalin pamjet e para të Samsung Galaxy S10

Auto&Tech >

Samsung Galaxy S10 është një prej smartfonëve më të përfolur të këtij viti që vjen. Super i përmirësuar dhe padyshim që do të jetë më i miri në treg, smartfoni...

2 orë e 9 minuta më parë

Apple lëshon iOS 12.1.1

Apple ka lëshuar iOS 12.1.1. Ky version sjell mbështetjen për...

23 orë e 26 minuta më parë

Pininfarina Battista, bisha elektrike me 1900 kuajfuqi

Pininfarina ka konfirmuar se hipervetura e vet elektrike do të marrë...

57 minuta më parë
Më shumë