Hyundai e teston modelin e ri atraktiv (Foto) - Auto&Tech - Kosova Sot
Hyundai e teston modelin e ri atraktiv (Foto)

Hyundai e teston modelin e ri atraktiv (Foto)

Gjenerata e re e modelit Veroster, është vënë në testin e mbuluar me një shtresë shumë atraktive kamuflazhi.

Makina që pritet të lansohet në fund të vitit që vjen, po pëlqehet shumë nga entuziastët e Hyundait, ndërsa po kërkojnë që ta ketë pikërisht këtë pamje.

Nuk janë dhënë detajet tjera të veturës me 1.6-litra dhe 200 kuajfuqi, që pritet të arrijë shpejtësi mjaft të lartë. 

(Kosova Sot)

15 orë e 58 minuta më parë
12/12/18