Teknologjia dhe bukuria bashkohen në një, shpiket printeri dixhital për thonjtë (FOTO) - Auto&Tech - Kosova Sot
Teknologjia dhe bukuria bashkohen në një, shpiket printeri dixhital për thonjtë (FOTO)

Teknologjia dhe bukuria bashkohen në një, shpiket printeri dixhital për thonjtë (FOTO)

Image

Një risi e fundit e teknologjisë do të bëjë realitet ëndrrat e shumë femrave. Është shpikur printeri dixhital për thonjtë. Ky printer merr imazhe nga telefoni juaj dhe brenda një minuti i ke të pasqyruar në gishtin tënd.

Image

 

Pasi i lyen thonjtë me një xhel të veçantë, mjafton të shkarkosh në aplikacionin special një foto dhe gjithë pjesën tjetër e bënë printeri. Në këtë mënyrë nuk do kesh pse të harxhosh orë të tëra duke rregulluar thonjtë.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

7 orë e 20 minuta më parë
16/01/19