- Auto&Tech - Kosova Sot
Modeli më i ri “Nokia 7 Plus” shfaqet online

Modeli më i ri “Nokia 7 Plus” shfaqet online

Kjo pajisje është shënuar në Geekbench me emrin e modelit HMD Global Nokia 7 Plus.

Gjithashtu bëhet e ditur se “Nokia” është i listuar me Android Oreo dhe pajisja përmban një procesor mobil Qualcomm Snapdragon 660 dhe 4GB RAM.

Deri më tani janë dhënë vetëm këto informacione në lidhje me telefonin e ri, por priten specifika të tjera nga vetë “Nokia”.

1 orë e 44 minuta më parë
23/02/19