“Ferrari” i sjellë Romës shkëlqim të veçantë

  • A.P /
  • 26 korrik 2020 - 08:57
“Ferrari” i sjellë Romës shkëlqim të veçantë

Pronarët e veturave të njohura “Ferrari” i kanë sjellë Romës ngjyrim dhe shkëlqim të veçantë, gjatë një dite të tërë.

Ata janë bërë bashkë për të reklamuar veturat e kompanisë, në disa prej vendeve më të njohura të kryeqytetit italian.

Pronarët e 50 veturave “Ferrari” janë takuar në Romë për të parakaluar me veturat luksoze.

Ata janë shëtitur nga Koloseumi dhe Castel Sant’Angelo.

Ky parakalim është organizuar nga një klub amator i ngasësve të “Ferrarit”.

(Kosova Sot Online)