Rrëfehet 26 vjeçarja: Seksi me të dashurin është i mahnitshëm, por nëse ai zbulon që unë... - Dashuri - Kosova Sot
Rrëfehet 26 vjeçarja: Seksi me të dashurin është i mahnitshëm, por nëse ai zbulon që unë...

Rrëfehet 26 vjeçarja: Seksi me të dashurin është i mahnitshëm, por nëse ai zbulon që unë...

Një vajzë 26 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se është në lidhje me një djalë, të cilin e ka njohur përmes punës që bën si operatore në linjën seksuale. 

Vajza thotë se seksi me të është i mahnitshëm por ka frikë se ai e zbulon dhe e lë, por edhe mund ta humbasë punën.

Rrëfimi i saj i plotë:

Bëj seks me një djalë i cili më thirri në linjën time telefonike seksuale.

Por jam e brengosur që nëse ai më zbulon për atë që i kam bërë, ai do të më lërë dhe unë do të jem në zjarr.

Jam 26 vjet dhe punoj në një qendër të thirrjeve gjatë ditës. Gjithashtu disa net të javës shërbej si operatore seksuale telefonike.

Po bëj punën time të thirrjeve disa muaj më parë dhe mora një thirrje nga ky burrë.

Po flisnim dhe u tërhoqëm. Ai është 31 vjet. E di që është gabim por e përdora llogarinë e tij si konsumator dhe gjeta adresën e tij, ku zbulova se jetonte afër.

E gjeta dhe një foto të tij në rrjete sociale dhe ai ka një fytyrë të bukur.

Kështu që unë shkova disa herë në lokalin e tij që ta takoja.

Fillova ta humbja shpresën por më në fund e pashë atë.

Ne filluam të flisnim por më pas e dashura tij erdhi pasi foli me disa miq të saj.

U zhgënjeva por u përpoqa ta harroja dhe vazhdova të bëja dy punët e mia.

Një muaj më vonë e mora një thirrje prej tij në linjën seksuale por fatmirësisht ai nuk e njohu zërin tim.

Ne folëm shumë dhe unë i dhashë atij shumë kënaqësi dhe ai më dha mua.

Ai më tha se ishte beqar pasi ishte ndarë nga e dashura.

Më tha se do të më telefononte përsëri. Unë shkova në klubin e tij.

Ai ishte aty dhe ne filluam të flisnim. Ne kaluam mirë dhe ai më kërkoi takim.

Ne jemi duke u takuar prej dy javësh. Seksi me të është i mahnitshëm. Ai është një aventurier i pabesueshëm dhe më kënaq shumë.

Por kam frikë se do të zbulojë se kam qenë unë që ka biseduar në telefon dhe do të më braktisë.

Dhe nëse nga puna e kuptojnë për këtë, jam në zjarr.

Përgjigja e psikologes:

Të përdorësh të dhëna kredenciale për të gjetur një burrë është gabim dhe ti e di që nëse zbulohet në punë, do ta humbësh atë.

Por është një sekret i madh ta mbash për vete në një lidhje me të. Por sa ndjeni për njëri tjetrin ti dhe ky djalë?

Nëse jeni aq të afërt dhe mendoni një lidhje më serioze, më mirë tregoj atij dhe kështu ai ndoshta do ta vlerësojë që e ke bërë dhe nuk do të raportojë.

Natyrisht, ai mund të mos ketë dëshirë që e dashura e tij të punojë në një vend të tillë edhe pse ai ka telefonuar aty.

Por edhe nëse lidhja juaj nuk zgjatë, një punë tjetër do të të bënte më krenare.

(Kosova Sot)

15 orë e 15 minuta më parë
19/12/18