‘Kur po rregulloja kompjuterin, gjeta fotot e të fejuarës duke bërë seks me…’ - Dashuri - Kosova Sot
‘Kur po rregulloja kompjuterin, gjeta fotot e të fejuarës duke bërë seks me…’

‘Kur po rregulloja kompjuterin, gjeta fotot e të fejuarës duke bërë seks me…’

LETRA:

Kam gjetur fotot e të fejuarës time dhe të ishit të saj duke bërë marrëdhënie seksuale me një çift tjetër. Tani nuk mundet t’i fshij imazhet nga mendja.

Ndonjëherë kur e shoh në sy dhe kur bëjmë seks më duket sikur po shoh fotot.

Unë jam 38 vjeç, ajo është 33 vjeç dhe ne kemi 18 muaj lidhje. Ajo kishte me ish-in e saj një lidhje gjashtë vjecare. Bashke kane edhe nje vajze e cila është shtatë vjeç.

Ne u takuam në punë dhe ajo e la burrin brenda disa muajve për të jetuar me mua.

I bleva një laptop për ditëlindje dhe më kërkoi të fshij gjërat e vjetra në kompjuterin e saj,.

Për fat të keq, siç del, kam hapur një dosje të quajtur “Private”.

U befasova pasi kurrë nuk e kisha njohur si tip kaq aventuriere.

Ne biseduam për këtë dhe më tha se kishte pirë shumë alkool atë natë dhe kjo ishte e gjitha shumë e çuditshme.

Ishte diçka që burri i saj kishte dashur gjithmonë dhe ajo kurrë nuk do ta bënte përsëri.

Tani edhe pse jam sqaruar, nuk mund ti fshij ato pamje nga koka ime. Nuk di ç’të bëj.

Përgjigja e DEIDRE: A është problemi juaj i vërtetë që nuk e miratoni atë që ka bërë e dashura juaj apo që do kishit dëshirë të organizoni diçka të ngjashme tani? Mundohuni ti fshini nga memoria ato foto dhe te jetoni jeten i qete.

 (Kosova Sot)

18 orë e 12 minuta më parë
17/12/18