- Dashuri - Kosova Sot
I shkruan ish-të dashurës në mes të natës, djali nga Tirana merr “surprizën” e papritur (Foto) +18

I shkruan ish-të dashurës në mes të natës, djali nga Tirana merr “surprizën” e papritur (Foto) +18

E keni provuar ndonjëherë t’i shkruani “ishit” tuaj pas disa kohësh kur gjithçka ka mbaruar? Epo, një i ri nga Tirana e ka bërë këtë dhe përgjigja që i ka kthyer vajza është epike. 

Djali, i cili ka dërguar bisedën për JOQ.al i shkruan vajzës:

O la po ku je?

Dhe mesazhi që i vjen pas mesnatës nga vajza është:

Po mire, je normal ore që shkruan në këtë orë?

Lali e kam në krevat burrin dhe nuk kërkoj dashnor, flije mendjen nga kjo anë. Do rrish në fb, rri, s’do, ik vlla.”

Image

(Kosova Sot)

3 orë e 10 minuta më parë
18/02/19