- Dashuri - Kosova Sot
Ja si bëra mardhënie me vjehrrin tim, nuk e dija se...

Ja si bëra mardhënie me vjehrrin tim, nuk e dija se...

Ajo ndodhet përballë një ‘belaje’ të vërtetë, ja përse

Ajo shkoi të njihej me prindërit e të dashurit por aty kuptoi se, ata ishin çifti me të cilin ajo kishte bërë seks kohë më parë.

Ja çfarë i shkruan vajza psikologes së “The Sun”:

Letra e vajzës

“E dashur psikologe…

Kur takova prindërit e të dashurit tim kuptova se ata ishin çifti me të cilin para disa kohësh unë kisha bërë seks. Çfarë i thashë të dashurit tim?! Nuk jam e sigurt nëse ai e ka idenë se çfarë bëjnë prindërit e tij në privatësi ndaj dhe nuk i kam treguar asgjë deri më tani.

Unë jam 26 vjeçe ndërsa i dashuri im është 27.

Para se ta takoja atë unë kam qenë në një lidhje tjetër me një 47-vjeçar dhe një natë pasi kishim dalë në një klub nate takuam prindërit e tij.

(Kosova Sot)

2 orë e 44 minuta më parë
21/02/19