- Dashuri - Kosova Sot
Shën Valentini është gjithçka rreth dashurisë, çfarë duhet të hani që të ndiheni më seksi

Shën Valentini është gjithçka rreth dashurisë, çfarë duhet të hani që të ndiheni më seksi

Me siguri po mendoni për dhuratat që do i bëni partneres/partnerit, ndoshta e keni lënë ketë gjë për në momentin e fundit. Sido që të jetë ky Shën Valentin përveçse të përgatitur nga ana e dhuratave duhet t’iu gjej sa më të bukur dhe energjik. Ndaj ne ju tregojmë çfarë duhet të hani që të ndiheni seksi në maksimum.

Çokollata

Dihet reputacioni i mirë që ka çokollata në të ndjerit lumturi dhe të qenit i bukur. Ndaj mos ju ndani as atë ditë.

Vaji i ullirit

Grekët e lashtë kanë besuar se vaji i ullirit kuron impotencën. Është ama e vërtetur shkencërisht se të shton energjinë duke rritur presionin e gjakut. Atë ditë me siguri do ju duhet, prandaj futeni në menynë e ditës.

Specat e kuq

Kanë efekt energjetik dhe të bëjnë të ndihesh i shëndetshëm.

Frutat e thata

Përveçse të shijshme edhe shumë të shëndetshme. Ato do të ndikojnë në humorin tuaj prandaj përdorini si vakt i ndërmjetëm.

(Kosova Sot)

17 orë e 41 minuta më parë
21/02/19